Mobilje Dhe Elektroshtepiake Te Perdorura Tirane

Contact Lenses World. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te. 990 LEK Pako (1 Pako). 1 Pritese thithese vaji. 337 likes · 38 talking about this. Rroba te perdorura, Rroba Dhe KEPUCE te PERDORURA MALL ITALIAN DHE GJERMAN RRUGA ELBASANIT QYTET STUDENT TRANSPORTI FALAS , Biznese, Veshje & aksesore, Dyqane Veshjesh. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Pupë, strukturë druri, tapiceri tekstili, e bardhë, 38x38xH38 cm. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Show Room 1. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Shembull per theksimin me ngjyre. 23,354 likes · 9 talking about this · 314 were here. 07/04/2020. Kerkoj te blej mobilje te perdorura, Me cmim te arsyeshem!, Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje. Join Facebook to connect with Te Di and others you may know. Mobilje te lira te reja - Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje te lira te reja: pin. Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Price: With agreement details posted 13 March 06:10 category. 3,313 likes · 2 talking about this. Konsolet Fier, Konsole klasike dhe moderne nga te gjitha llojet. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0. 790 LEK Pako (1 Pako). 21 073 pëlqime · 128 duke folur në lidhje me këtë. al eshte portali i duhur per me te miret e Shqiperise, dhe per individet hapesira me e madhe per tu informuar dhe gjetur nje pozicion pune EUROMOBILJE - ELEKTROSHTEPIAKE & MOBILERI NE TIRANE Bizneset ne Shqiperi. Stacioni Veterinar Tirane, Dea Lines - Travel Agency, Mobilje Gjera te Perdorura (Mobilje te perdorura) Agron Mziu (Shes Blej Elektronika) Blej Te Na Lir. Lagja 15 rruga Miqesia Description: Rruga Tirane-F. k me adrese Qereke, Kruje , Km 13 ne Autostraden Tirane - Fushe Kruje, Shqiperi ka filluar aktivitetin e saj që më 08. Karriget dhe tavolinat jane shume pak te perdorura. Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura, Mobileri & Elektroshtepiake Suli, Rubrika Sportive ne RTSH, Mobilje Te Perdorura, Kende , Kolltuqe dhe Krevate me Porosi, Shtepia e Okazioneve, Mobilje te perdorura, SUPERLIGA SHQIPTARE, Xharebi,. Tirane ,Durres,. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirepre. Lavatrice , frigorifera,soba. I6 I4 J6Dk I6 i-o i-staklo I M101A M101B M104 M106 M110 M114 M115 M116 M118 M121 M127. Shitet Hekur me depozite Duetto. Shiten Kollona. Zanussi Profesional. ELEKTROSHTEPIAKE & MOBILJE TE PERDORURA – TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa, Prane Pazarit te Ri, Tirane⠀ ⠀ Tel: +355693575443 / +355673288882⠀ ⠀ Blejme, Shesim dhe Riparojme Elektroshtepiake te. , Tirane Botuar më 03/05/2020. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Kolltuke Fier, Mund ta porosisni ne cdo lloj dizajni sipas modeleve dhe ngjyrave qe deshironi per tju pershtatur ambjenteve tuaja. Koncept Mobilje - Rr. Mobilje te Perdorura €10 Mobilie Shtepie. Pajisje per cdo kategori biznesi. 20 989 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. Urban Boutique. Na Kontaktoni!⠀ ⠀. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shtepi me Qera, Tirana. Njoftimefalas. 774 · 25 persone ne parlano · 25 persone sono state qui. Autostrada Lushnje-Tirane Km 1. FUORISTRADA TE PERDORURA NE SHITJE - MAKINA Touran Benzine Viti 2008:. com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 21 075 pëlqime · 134 duke folur në lidhje me këtë. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. Tregti E shtuar. Merrjep Al Vlore. 990 LEK Pako (1 Pako). 790 LEK Pako (1 Pako). tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Price: With agreement. Rama: Ajo që unë do te thoja është kjo. Garantojmë cilësinë e materjaleve të përdorura, të cilat janë rezistente ndaj lagështirës dhe ujit. About Globuya. Shitet tavoline ngrenie - Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobilje te perdorura - Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten mobilje te perdorura: pin. Blejme mobilje te perdorura si: kolltuqe kende, dhoma gjumi, kundrabufe, tavolina rafte etj. E ndertuar nga Rimeso druri dhe metal i erret. Mobilje te perdorur. Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni 1. 25 Jan 14:21 Kapa aspirimi per guzhine restorantesh. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. 00 € Tiranë 0685555888 Blej mobilje te p. 1; 2; Showing 16 - 17 of 17 items Tirane; 042 233 430 / 068 20 76 856; [email protected] 1 Tavolin e gjate + 2 tavolinat e punes me rrota. 1 Komplet fiso stol. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. 1 Pistolet+ 2 zorrat e ajrit. tavolin mesi dhe lule artificiale 5000 te dyja. net, Besar Kastrati, Jetoje jeten ashtu si duhet, Muzik pa Kufi, Shqipëria Albania. Westec Albania. Shitje mobiljesh - Mobilje dhe Elektroshtepiake. Krijoni llogari | Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. About Globuya. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Blender FUEGO WHB-611, 800W, 2 nivele shpejtësie, 1. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura frigorifer banak te. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. Show Room 2. Mobilje te perdorura shiten per arsye mos perdorimi krevat tek me dyshek 6000 lek. Ne gjendje shume te mire pune. Watch Queue Queue. Dyer te jashtme. Materiale saldimi +355 68 20 66 949. Lagja 15 rruga Miqesia Description: Rruga Tirane-F. Kodi: 221427 41. Ekzistojne rreth 80 biznese ricikluese ne Shqiperi, me shumicen e tyre te perqendruara anes autostrades Tirane-Durres. Bledi Hoxha jest na Facebooku. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Price: With agreement. com Dhoma gjumi te perdorura ne shitje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Stacioni Veterinar Tirane, Dea Lines - Travel Agency, Mobilje Gjera te Perdorura (Mobilje te perdorura) Agron Mziu (Shes Blej Elektronika) Blej Te Na Lir. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. Únete a Facebook para conectar con Olti Visha y otras personas que tal vez conozcas. 1 Kuti Ekstator frenash. 430 € Shiten Furra te perdorura inkaso. Shitet divani dhe komodina 130. Super okazion ! Sh*ten veglat e nje palestre! Kane blere para nje viti 35000 euro sh*ten per 12000 euro. Mi piace: 6662 · 60 persone ne parlano. Frigorifer shum te mire , dhe te paster , garancia 6 muaj. Shes mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. 1 Komplet Poligon. SHES MOBILJE TE PERDORURA, Mobilie Klasike, Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje Shitet Tharese Frutash dhe perimesh Ariete. 402 J'aime. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Kundrabufe te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. Tregu-mobilje dhe elektroshtepiake. Mobilje te perdorura, Tirana, Albania. 5 based on 131 arvustust "Bravo dhe faleminderit Koncept Mobilje per. Ekzistojne rreth 80 biznese ricikluese ne Shqiperi, me shumicen e tyre te perqendruara anes autostrades Tirane-Durres. Show Room 2. Mund te na gjeni te:Max Optika, Optika 1 dhe Lux Optika. Dyert jan te jashteme. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Lavamani për mobilje ''Azzura" ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. 21,080 likes · 127 talking about this. com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Elektro-shtepiake te reja&perdorura, Elektroshtepiake gjermane te perdorura, Elektroshtepiake Te perdorura, DIONI Elektroshtepiake te perdorura, Okazion Shop, Shoqeria E Vertete, Albest. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE MOBILJE ME POROSI NE LUSHNJE, DHOMA GJUMI LUSHNJE, MOBILERI LENC FERRACAKU Zgjedhja e duhur per ambientet tuaja! PORTA AUTOMATIKE NE TIRANE - >QEPENA DHE PORTA AUTOMATIKE "SAMIU" +355682262307 - Nese jeni duke kerkuar. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. "AJAX" është zgjedhja ideale duke siguruar dy elementet bazë të mobiljeve: cilësinë dhe bukurinë. Blejme mobilje te perdorura si: kolltuqe kende, dhoma gjumi, kundrabufe, tavolina rafte etj. Koncept Mobilje, Tirana. Tirane Tirane. Shitet divani dhe komodina 130. Servis i specializuar per lyerje makinash prej vitit 2002 me nje experience 14 vjecare ne tregun e lyerjeve, lucidimit, ngjitjeve plastike duke ofruar teknologjine e fundit per lyerje me puntore te kualifikuar dhe eksperience. Pjes kembimi te perdorura per makina franceze: pin. Facebook umożliwia udostępnianie. Informacione te dobishme. 990 LEK Pako (1 Pako). Shitet tavoline ngrenie - Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobilje te perdorura - Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten mobilje te perdorura: pin. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Kolltuke Fier, Mund ta porosisni ne cdo lloj dizajni sipas modeleve dhe ngjyrave qe deshironi per tju pershtatur ambjenteve tuaja. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. Olti Visha ist bei Facebook. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. 1 Gur zmeril. Personal Blog. Tirane Ahmetaq 0000. Njoftimefalas. Kodi: 240397 2. Mobilje tualeti , MDF, E bardhe. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Autostrada Tirane-Durres km2 (rruga dytesore mbrapa. 1 Kuti Ekstator frenash. Shume te rehatshme, komode dhe teper cilesore. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Erisoni company canon image runner color 5030 / 5035 - Kompjutera Blej Mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura: pin. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje dhe elektroshtepiaketekkamez paskuqan babrru tirane perse rjedh uje frigoriferi mobilje televizori. Shesim dhe Blejme mobilje te perdorura. Nese ke dicka per te shitur ose je i interesuar per te blere apo marre me qera, athere Hapsir. MOBILERI CASANOVA - MOBILERI KLASIKE, ANTIKE DHE MODERNE NE TIRANE ---MOBILERI-NE-TIRANE-DURRES-casanova_logo_17: pin. Mobilje Gjermane al, Tirana. Ekzistojne rreth 80 biznese ricikluese ne Shqiperi, me shumicen e tyre te perqendruara anes autostrades Tirane-Durres. Shesim elektroshtepiake. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 06. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. Lavaman, Atlanta, me Montim në tokë, Porcelan, i Bardhë, 60x48xH86. 5 Lt, 220-240V. Mobilje te perdorura, Vlore, Vlorë. Ju lutem përdorni vetëm shkronja dhe numra për tekstin kërkues. Njoftimefalas. 337 likes · 38 talking about this. Kjo faqe ka si qellim reklamimin e mobilimeve tona. Gjeni produktet qe deshironi. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Mobileri "Erald" sh. Dyqani ndodhet tek pazari ri afer tregut te bicikletave. Kryefaqa > Kategoritë > Mobilje > Kundrabufe dhe minibare. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Shembull per theksimin me ngjyre. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. 1 Komplet Poligon. Kërko shpallje për mobilje, veshje, paisje dhe lodra të reja dhe të përdorura për fëmijë në gjithë Kosovën. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Shefi · sedan 1 januari 2010. Lidhje dhe Njohje serjoze ne fcb, Xhamadani Foundation Inc. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. k realizon prodhimin në bazë të kërkesës, e cila vjen nga partnerët tanë në Shqipëri, Kosovë, Mal iZi, Greqi, Gjermani, Belgjikë dhe Angli. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet Chester 3+2+1 ofrojne, i jep edhe me shume sharm dhomes tuaj te ndenjes. 1 Kuti kriketi. 5 506 J'aime · 19 en parlent. Gjeni ofertat më të mira për gjërat për fëmijë si karroca, shtretër, mobilje, veshje, maksikoza, luhatëse, vetura me bateri, mbajtëse për bebe, motora me rrymë, këpuca për fëmijë dhe shumëçka tjetër në. tirane, blejme mobilje te perdorura si: dhoma gjumi, kundrabufe, kende, divane, kolltuqe, minibare, tavolina me karige, dollape, dyer, dritare etj. Adresa: Tirane Te interesuarit te konta. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. One of the largest resources on. Shitet Zgare Lisho. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. Shiten Kollona. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni ne. 10,000 Leke. Shitet pa dyshek. Elektroshtepiake te perdorura ne tirane me cmim okazion ne shitje si dhe kompjutera celulare dhe pajisje te tjera te reja dhe te perdorura ose shes tv te perdorura shes blej telefona te perdorura laptop te perdorura ne shitje cmimi i floririt 2019 shes blej gjera te perdorura shiten ps 4 te perdorura televizor plazma te perdorura grami i floririt ne. Kryefaqa > Kategoritë > Mobilje > Divane dhe koltuqe për dhoma pritjeje. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. 5 based on 131 arvustust "Bravo dhe faleminderit Koncept Mobilje per. MobileShop & Service - SHEKIFON - Kumanove Shesim telefona si dhe bejme servisimin dhe dekodimin e te gjitha llojeve te telefonave. Boralda Bendaj is on Facebook. Nëse ju jeni duke instaluar klimatizim qendror, ju duhet të konsideroni tre gjëra: në cilësinë e pajisjeve që keni blerë, prodhimin dhe efikasitetin e pin Kondicioner 12 00btu ne shitje - Mobilje dhe Elektroshtepiake. Shiten Karrige dhe Tavolina te pershtatshme per cdo lloj ambienti te jashtem. Shilte, 100% poliestër, e bardhë/dizenjo, 40x40x3. Pupë, strukturë druri, tapiceri tekstili, e bardhë, 38x38xH38 cm. Avoid scams by acting locally or paying with PayPal ; Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services ; Don't buy or sell outside of your country. com Merr e jep kuzhina te vjetra ne kosov dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Zanussi Profesional. raft me pasqyr. Portmonto Fier, Portmonto Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te. Veglat jan shum te mira dhe sh*ten per arsye emigracioni! Gjithesej jan mbi 33 lloje. Mund te ndahet ne 3 tavolina te vogla. Shefi · sedan 1 januari 2010. -elektroshtepiake te perdorura ne tirane. Shit-blej gjera te perdorura. Tavolina gjeometrike që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes. 3,313 likes · 2 talking about this. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri. Shumellojshmeria e gatimeve dhe picave kenaqin shijet tuaja. Elektroshtepiake te Perdorura. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. Únete a Facebook para conectar con Olti Visha y otras personas que tal vez conozcas. Apartamente me qera Fier, Apartamente me qera per me shum info na Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. cel 0688857831 Last Post By Blej mobilje&elektroshtepiake t perdorura. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. elektroshtËpiake gjermane te perdorura dhe te reja shitje & servis "arde" rruga bardhyl, kryqËzimi i spitalit tË fËmijËve, pranË abi bank tiranË +355 69 46 89 168 ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE. Kundrabufe dhe minibare. Tregu-mobilje dhe elektroshtepiake. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. tiranë dje, 21:19. Kategoria :. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. 21 073 pëlqime · 128 duke folur në lidhje me këtë. 30,213 likes · 378 talking about this. Fatini Design ju ofron linjën e mobiljeve që disponon në ekspozitë dhe katalog si dhe mundëson konceptim të personalizuar për modelin që ju dëshironi të realizoni!. Disponojme karrige zyrash, tavolina pune , tavolina kompjuteri, dollap rrobash, dollap per letra, kompjutera pc te perdorur. Sherbim call center. Info: [email protected] Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj B Tiranë Dje, 22:47. Ofrojme korrektesi ne pune. Tirane Ahmetaq 0000. Arredoni tualetin tuaj me mobilje të veçanta, plot stil dhe finesë. Etleva Petani est sur Facebook. Permasat: 250 * 90 cm 80 * 90 cm. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Pershkrimi; Harta; Blejme-shesim mobilje te perdorura. 21 072 pëlqime · 117 duke folur në lidhje me këtë. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur paisje berberi te perdorura mobilje dhoma gjumi tavolina kompjuteri smart box tv android guzhina te perdorura. 1 Krik gomash. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Karriget dhe tavolinat jane shume pak te perdorura. Shilte, 100% poliestër, e bardhë/dizenjo, 40x40x3. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Në kuzhinat shqiptare zakonisht përdoreshin enë balte, prej druri dhe prej bakri për gatimin e ushqimit, pjekjen e bukës dhe ruajtjen e bylmeteve. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. Tirane - Ambjent, Kodra E Diellit: pin. Nese ke dicka per te shitur ose je i interesuar per te blere apo marre me qera, athere Hapsir. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. Tirane, 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Last Post By. Kodi: 78771 749 LEK Copë (1 Copë). Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. 1 Tavolin e gjate + 2 tavolinat e punes me rrota. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Shes mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire. Ne gjendje shume te mire pune. Import dhe tregtim rroba të perdorura. Pajisje per cdo kategori biznesi. E ndertuar nga Rimeso druri dhe metal i erret. Lavatrice , frigorifera,soba. Kundrabufe dhe minibare. MobileShop & Service - SHEKIFON - Kumanove Shesim telefona si dhe bejme servisimin dhe dekodimin e te gjitha llojeve te telefonave. Cmimi: 200 mije leke te vjetra. Referojuni Austrisë. Kategoria :. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. 21 073 pëlqime · 128 duke folur në lidhje me këtë. Shiten pjese kembimi origjinale dhe te perdorura per land rover,rover,doscover,frilander,p-38,volvo kamion,gjenerator PERKINS 40 kva,rampa,kompresor 200 L,50 L,vinc ure me cmim ulje 60% Cel. Pjes kembimi te perdorura per makina franceze: pin. Karriget hapen dhe mbyllen lehtësisht. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj B Tiranë Dje, 22:47. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Në kuzhinat shqiptare zakonisht përdoreshin enë balte, prej druri dhe prej bakri për gatimin e ushqimit, pjekjen e bukës dhe ruajtjen e bylmeteve. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe ELEKTROSHTEPIAKE NE LEZHE, FRIGORIFERA , LAVATRICE , SOBA ,TELEVIZOR NE LEZHE - ELEKTROSHTËPIAKE TANI me një përvojë di. Punonjesja duhet te kete eksperience pune dhe duhet te njohe mire pajisjet qe perdoren ne mobileri. Facebook da a la gente el poder de. Olti Visha ist bei Facebook. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. 04/06/2015. Njoftimefalas. Shesim dhe Blejme mobilje te perdorura. "AJAX" është zgjedhja ideale duke siguruar dy elementet bazë të mobiljeve: cilësinë dhe bukurinë. Kategoria :. 2, 1019 Tirana, Albania - Rated 4. Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0. 3,313 likes · 2 talking about this. Électronique. elektroshtËpiake gjermane te perdorura dhe te reja shitje & servis "arde" rruga bardhyl, kryqËzimi i spitalit tË fËmijËve, pranË abi bank tiranË +355 69 46 89 168 ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. Nëse ju jeni duke instaluar klimatizim qendror, ju duhet të konsideroni tre gjëra: në cilësinë e pajisjeve që keni blerë, prodhimin dhe efikasitetin e pin Kondicioner 12 00btu ne shitje - Mobilje dhe Elektroshtepiake. 21,080 likes · 127 talking about this. [email protected] Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. 1 Tavolin e gjate + 2 tavolinat e punes me rrota. Pershkrimi; Harta; Blejme-shesim mobilje te perdorura. 1 Eksator sustash. Mobilje te perdorura shiten per arsye mos perdorimi krevat tek me dyshek 6000 lek. Lavamani për mobilje ''Azzura"ofron nje stil bashkëkohor,të përshtatshëm me cdo arredim tualeti. Te gjitha shiten vec e vec ose ne grup. Rruga Siri Kodra, Nr. Koncept Mobilje, Tirana. Shiten Furra te Perdorura, , Njoftime, Objekte ne shitje, Elektroshtepiake, Soba Fier, shitet Mobilje Lokali. 23,354 likes · 9 talking about this · 314 were here. Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Kjo faqe ka si qellim reklamimin e mobilimeve tona. 21 072 pëlqime · 117 duke folur në lidhje me këtë. Zanussi Profesional. Na Kontaktoni!⠀ ⠀. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. Join Facebook to connect with Te Di and others you may know. Shesim elektroshtepiake. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Shume te rehatshme, komode dhe teper cilesore. 21 075 pëlqime · 134 duke folur në lidhje me këtë. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 06. 1 Krik kunje. Mobile Uploads. Facebook gibt Menschen die. com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Kodi: 221427 41. Apartamente me qera Fier, Apartamente me qera per me shum info na Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. Blejme mobilje te perdorura si: kolltuqe kende, dhoma gjumi, kundrabufe, tavolina rafte etj. Njoftimefalas. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. Shitet Ariete Grires Dore Pimmy 200. Blej shes mobilje te perdorura 0696341724. Mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Krevat+dyshek femijesh Tirane Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 06/05/2020 09:23. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Shiko Profilin Tirane, shes Mobilje te Reja Italiane Konsol+Pasqyre 2. Dyqan ne Selite. MOBILERI CASANOVA - MOBILERI KLASIKE, ANTIKE DHE MODERNE NE TIRANE ---MOBILERI-NE-TIRANE-DURRES-casanova_logo_17: pin. "AJAX" është zgjedhja ideale duke siguruar dy elementet bazë të mobiljeve: cilësinë dhe bukurinë. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep. Permasat: 250 * 90 cm 80 * 90 cm. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0. Shaga Design Mobilim ofron shumellojshmerine dhe design e vecanta ne arredim. Lidhje dhe Njohje serjoze ne fcb, Xhamadani Foundation Inc. ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE MOBILJE ME POROSI NE LUSHNJE, DHOMA GJUMI LUSHNJE, MOBILERI LENC FERRACAKU Zgjedhja e duhur per ambientet tuaja! PORTA AUTOMATIKE NE TIRANE - >QEPENA DHE PORTA AUTOMATIKE "SAMIU" +355682262307 - Nese jeni duke kerkuar. tiranë dje, 23:16. e Vlorës përball GOLD CEN. 00 € Tiranë 0685555888 Blej mobilje te p. Oferta për Apple iPhone dhe Samsung Galaxy për shitje me shumicë çmimi. Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. 000 Euro Last Post By. Tregu-mobilje dhe elektroshtepiake. 790 LEK Pako (1 Pako). Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura. Ofrojme nje game te gjere mobiljesh per arredimin dhe mobilimin e plote per shtepine tuaj apo te ambejnteve te ndryshme biznesi. Shilte, 100% poliestër, e bardhë/dizenjo, 40x40x3. Te gjitha shiten vec e vec ose ne grup. plotesisht i mobiluar me mobilje moderne dhe te reja me qira tek. Nëse shifrat rriten, atëherë do të ndërhyjmë. Kategoria :. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Rruga Siri Kodra, Nr. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura frigorifer banak te. Fabrika e mobiljeve BELLINO merret me prodhimin e elementeve te interierit nga druri: Kuzhina moderne,Dyer te brendshme,Dhoma gjumi, Divane, Komodina,Tavolina. beljem she shesim artikuj te ndryshem. Sead Uraj is lid van Facebook. " u be " Importi dhe tregtimi i të gjitha paisjeve elektronike, fonise, kamerave të surveimit, paisjeve elektroshtepiake, dhe materjaleve elektrike, ndriçime artistike, montimi dhe servisi i tyre. 2 Sigirese per makinen dhe shum celsa. Tirane, 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Last Post By. Vetura dhe Makina Te Perdorura ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. te perdorura ne gjendje te mire. Don't accept cashier cheques from outside your country. Shiten 2 divane dhe tavoline pune - Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 2 divane dhe tavoline pune: pin. Ajsja Sollaku is on Facebook. 1 Krik gomash. Shtepi me qera ne Shqiperi. 23,354 likes · 9 talking about this · 314 were here. 1 Pistolet+ 2 zorrat e ajrit. Olti Visha está en Facebook. Ne keto biznese mund te riciklosh: leter, karton, plastike, metale, pajisje elektronike, tekstile, qelq, tonera printeri, dru, mobilje, tulla, bateri makinash e shume e shume gjera te tjera. Rruga Muhamet Gjollesha, Ndertesa 1 Kateshe perball hotel DORO, Zip code 1000. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Veglat jan shum te mira dhe sh*ten per arsye emigracioni! Gjithesej jan mbi 33 lloje. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirepre. 14-01-2016 15:15 Identifikimi #33 My Home Mobileri kerkon te punesoje nje shitese per mobilje. 990 LEK Pako (1 Pako). Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana shes blej gjera te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. 21,080 likes · 127 talking about this. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0. Gazmend Lleshi is on Facebook. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Watch Queue Queue. Facebook umożliwia udostępnianie. Mobilje tualeti , MDF, E bardhe. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë Tiranë Mobilje te perdorura. 3,313 likes · 2 talking about this. Elektroshtepiake Te perdorura. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi smart box tv android shtrydhese frutash blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran mobilje televizori tavolina kompjuteri paisje. Shiten Karrige dhe Tavolina te pershtatshme per cdo lloj ambienti te jashtem. 1 Komplet fiso stol. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU Kend me tavoline - Tirana: pin. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura frigorifer banak te. Etleva Petani est sur Facebook. Durres, Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura, Elektroshtepiake te Perdorura, Mobilje te perdorura, Mobileri Osada, Mobilje te perdorura Ergys, Info shqip, Shesim dhe Blejme Mobilje te Perdorura, Mobilje te Perdorura, Magazina Ofertave, Shesim-Blejme Mobilje Te Perdorura, Lajmin, Dyer dhe dritare te perdorura, Shesim - Blejme - Mobilje Te. Info: [email protected] Import dhe tregtim rroba të perdorura. Na Kontaktoni!⠀ ⠀. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. TREGU - Hapsira ku mund te gjeni Mobile per shtepin tuaj, Dekorim, Vegla, Materiale Ndertimi, Lodra per femijen tuaj e shume te tjera. Rruga Muhamet Gjollesha, Ndertesa 1 Kateshe perball hotel DORO, Zip code 1000. Stacioni Veterinar Tirane, Dea Lines - Travel Agency, Mobilje Gjera te Perdorura (Mobilje te perdorura) Agron Mziu (Shes Blej Elektronika) Blej Te Na Lir. Karriget hapen dhe mbyllen lehtësisht. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. Tirane ,Durres,. Koncept Mobilje - Rr. Autostrada Lushnje-Tirane Km 1. Kontaktoni: Cel. Super okazion ! Sh*ten veglat e nje palestre! Kane blere para nje viti 35000 euro sh*ten per 12000 euro. Gjithashti Blejme dhe Shesim. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me. Servis i specializuar per lyerje makinash prej vitit 2002 me nje experience 14 vjecare ne tregun e lyerjeve, lucidimit, ngjitjeve plastike duke ofruar teknologjine e fundit per lyerje me puntore te kualifikuar dhe eksperience. 1; 2; Showing 16 - 17 of 17 items Tirane; 042 233 430 / 068 20 76 856; [email protected] Ketu mund te publokoni foto te gjerave qe doni ti nxjerni ne shitje, ose te beni kerkesa per blerje te gjerave te ndryshme. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Mobilje Tualeti; Outdoor; Art Metal; Elektroshtepiake; Mobilje Zyre; Dysheke; Parket dhe Dyer; Ofertat; Kompania; Seti NERO GREY nje shtese e bukur per dhomen tuaj te ndenjes! Te nderutara me kembe druri dhe suprine xham i temperuar! 0 Review(s) Show all. Lente kontakti te krijuara me teknologji te avancuar per komfort gjate gjithe dites. MERRJEP KOSOVE MOBILJE MOBILE TE VJETRA - TREGU. Krahet i ulen dhe ngrihen ne varesi te deshires. Shesim Dhe Blejme Mobilje, Durrësi, Albania. Shilte, 100% poliestër, e bardhë/dizenjo, 40x40x3. 1,764 likes · 23 talking about this. Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem. Blejme mobilje te perdorura, Tirana, Albania. raft me pasqyr. Mobilje te perdorura, Vlore, Vlorë. 1 Kuti kriketi. [email protected] Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. 30,213 likes · 378 talking about this. Ne cdo kohe ne luftojme te behemi partnere te pandashem te bleresve tane, perpiqemi te krijojme n. raft me pasqyr. 0698765443. Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema. Elektronik. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Lidhje dhe Njohje serjoze ne fcb, Xhamadani Foundation Inc. Pajisje per cdo kategori biznesi. 14-01-2016 15:15 Identifikimi #33 My Home Mobileri kerkon te punesoje nje shitese per mobilje. 20 989 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. Shiten pjese kembimi origjinale dhe te perdorura per land rover,rover,doscover,frilander,p-38,volvo kamion,gjenerator PERKINS 40 kva,rampa,kompresor 200 L,50 L,vinc ure me cmim ulje 60% Cel. Tirane, shes Mobilje dhe elektroshtëpiake Leke Last Post By. Olti Visha ist bei Facebook. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. Erisoni company canon image runner color 5030 / 5035 - Kompjutera Blej Mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura: pin. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Të thonë kush të thonë e shkado qi të thonë, këso here po më kande me hjekë pëlhurën e me e zbulue të vërtetën. 790 LEK Pako (1 Pako). 3,405 likes · 2 talking about this. Pershkrimi; Harta; Blejme-shesim mobilje te perdorura. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Shembull per theksimin me ngjyre. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet Chester 3+2+1 ofrojne, i jep edhe me shume sharm dhomes tuaj te ndenjes. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. E ndertuar nga Rimeso druri dhe metal i erret. Ne gjendje shume te mire pune. Mund te na gjeni te:Max Optika, Optika 1 dhe Lux Optika. Vetura dhe Makina Te Perdorura ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. KASA FISKALE - TREGU Shes Piste Vrapimi SPIRIT FITNESS - Durres: pin. Olti Visha está en Facebook. Tirane - Ambjent, Kodra E Diellit: pin. Prodhojme dhe me porosi per tju pershtatur ambjenteve tuaja. Autostrada Tirane-Durres km2 (rruga dytesore mbrapa. Krijoni llogari | Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Elektroshtepiake te Perdorura. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 06. Super okazion ! Sh*ten veglat e nje palestre! Kane blere para nje viti 35000 euro sh*ten per 12000 euro. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. Numri cel 0686766982. Ju mirepresim te gjitheve per te kaluar momente te kendshme, magjike ne lokalin tone. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Mobileri ne tirane cmimet oferta te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Përshendetje,ju lutem nëse keni ndonjë orendi shtëpiake që nuk ju nevojitet më. I6 I4 J6Dk I6 i-o i-staklo I M101A M101B M104 M106 M110 M114 M115 M116 M118 M121 M127. 60 000 LEK. Kush ka mobilje për të dhuruar, kush ka sete dhe komplete vesh-mbathjesh për të dhuruar, duam që kjo stinë e festave të mos gjejë asnjë njeri në rrugë, që Bashkia të bëjë të gjithë paketën sociale dhe të lejojë më pas qeverinë që të bëjë paketën e investimeve", u shpreh ai. 00 € Tiranë 0685555888 Blej mobilje te p. Nëse ju jeni duke instaluar klimatizim qendror, ju duhet të konsideroni tre gjëra: në cilësinë e pajisjeve që keni blerë, prodhimin dhe efikasitetin e pin Kondicioner 12 00btu ne shitje - Mobilje dhe Elektroshtepiake. Ekzistojne rreth 80 biznese ricikluese ne Shqiperi, me shumicen e tyre te perqendruara anes autostrades Tirane-Durres. Shesim mobilje te perdorura: Italiane, gjermane dhe te tjera. Dyer te jashtme. 1 Eksator sustash. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. com Merr e jep kuzhina te vjetra ne kosov dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Garantojmë cilësinë e materjaleve të përdorura, të cilat janë rezistente ndaj lagështirës dhe ujit. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. Don't accept cashier cheques from outside your country. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri. tiranë 30 march 20:40. 000 Euro Last Post By. com eshte vendi i duhur per ty!. Përdorimi më shumë i njërit grup apo tjetrit varej nga forca ekonomike e familjes dhe nga mjedisi gjeografik i vendosjes së objektit. Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Stacioni Veterinar Tirane, Dea Lines - Travel Agency, Mobilje Gjera te Perdorura (Mobilje te perdorura) Agron Mziu (Shes Blej Elektronika) Blej Te Na Lir. Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. 3,313 likes · 2 talking about this. Rroba te perdorura, Rroba Dhe KEPUCE te PERDORURA MALL ITALIAN DHE GJERMAN RRUGA ELBASANIT QYTET STUDENT TRANSPORTI FALAS , Biznese, Veshje & aksesore, Dyqane Veshjesh. Dyqan ne Selite. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni ne. Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura. Blej shes mobilje te perdorura 0696341724. Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. Shitet Zgare Lisho. Permasat: 250 * 90 cm 80 * 90 cm. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Gazmend Lleshi is on Facebook. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Shiten Furra te Perdorura, , Njoftime, Objekte ne shitje, Elektroshtepiake, Soba Fier, shitet Mobilje Lokali. Tregu-mobilje dhe elektroshtepiake. Watch Queue Queue. Shes-blej Shumqka. Lavamani për mobilje ''Azzura"ofron nje stil bashkëkohor,të përshtatshëm me cdo arredim tualeti. Pershkrimi; Harta; Blejme-shesim mobilje te perdorura. 1 Komprssor. 2m2, por edhe nje oborr ne hyrje te dyqanit e cila mund te sherbeje edhe si parkim. Mobileri "Erald" sh. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. -elektroshtepiake te perdorura ne tirane. Nëse ju jeni duke instaluar klimatizim qendror, ju duhet të konsideroni tre gjëra: në cilësinë e pajisjeve që keni blerë, prodhimin dhe efikasitetin e pin Kondicioner 12 00btu ne shitje - Mobilje dhe Elektroshtepiake. Shtepi me qera ne Shqiperi. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Mi piace: 6662 · 60 persone ne parlano. Shitet tavoline ngrenie - Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobilje te perdorura - Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten mobilje te perdorura: pin. k me adrese Qereke, Kruje , Km 13 ne Autostraden Tirane - Fushe Kruje, Shqiperi ka filluar aktivitetin e saj që më 08. Ju lutem përdorni vetëm shkronja dhe numra për tekstin kërkues. 04/06/2015. Shesim Dhe Blejme Mobilje, Durrësi, Albania. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 19. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. MOBILERI CASANOVA - MOBILERI KLASIKE, ANTIKE DHE MODERNE NE TIRANE ---MOBILERI-NE-TIRANE-DURRES-casanova_logo_17: pin. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. TE PERDORURA - TREGU Shes nje kompjuter - Tirane: pin. Krevat druri per femije, i lyer me boje te bardhe ekologjike. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Price: With agreement. Shiten dhe blihen mobilje te perdorura. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje televizori perse rjedh uje frigoriferi blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran smart box tv android. com eshte vendi i duhur per ty!. Ne Tirane eshte nje portal i BlueHat sh. Shes 50 koshere Bletesh, me cmime teper te arsyeshem. 1 Komplet Poligon. Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. 1 Komplet fiso stol. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. Bar-Restorant, furra buke, Fast-Food, Pasticeri, Pajisje Elektroshtepiake, furra buke etj. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Ne keto biznese mund te riciklosh: leter, karton, plastike, metale, pajisje elektronike, tekstile, qelq, tonera printeri, dru, mobilje, tulla, bateri makinash e shume e shume gjera te tjera. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. 290 LEK Copë (1 Copë). ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe ELEKTROSHTEPIAKE NE LEZHE, FRIGORIFERA , LAVATRICE , SOBA ,TELEVIZOR NE LEZHE - ELEKTROSHTËPIAKE TANI me një përvojë di. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj.